cs-news-23092014

Eyl 23

‘’ Yi Hai Tong ‘’ platform ile Çin, She Kou dan İstanbul’a ithal edilen ilk iki 20 ’ konteyner başarıyla Kumport’a ulaşmıştır.Aynı günde China Shipping Türkiye Acenteliği ithalatçısı için tören düzenledi. Törende ithalatçımız şunları ifade etti : ‘’ China Shipping ile çalışmaktan çok mutluyuz, Bu yeni sistem ticaret anlamında bizlere zaman kazandıracak ve internetten basitçe işlemle booking yapılabileceği için kolaylıkta sağlayacaktır.Biz China Shipping’e teşekkür eder ve alanlarında başarılar dileriz ‘’.

‘’ Yi Hai Tong ‘’ platformunun başarıyla gerçekleştiği bu süreçte,CSCL üst yönetimi CSTA ( China Shipping Türkiye Acenteliği ) nin bu yeni sistem ile müşterilerine daha hızlı ve kolay hizmet vereceğinine inaniyor.

‘’ Yi Hai Tong ‘’ platform nedir ?

‘’ Yi Hai Tong ‘’ platformu müşterilerine zaman kazandırmak ve dahada iyi hizmet vermek için kurulan E-Booking sistemidir. Booking sürecini sadece 15 saniyede tamamlayabilen E-Booking sistemi,aynı zaman dünyanın en hızlı booking sistemi olarakta öne çıkıyor.Biz China Shipping Olarak bu yeni sistemin müşterilerine kolaylık sağlayacağını ve sistemin daha iyi hizmet vermek için gittikçe gelişeceğine inaniyoruz. E-Booking sistemi ile şimdilik sadece Çinden ihracat yapılmakta olup,sistemin gelişmesi ile birlikte dahada yaygın hale gelmesi bekleniyor.

Site erişebilirliği için link aşağıdadır :

http://www.eshippinggateway.com/